آدرس : اصفهان، منطقه صنعتی دولت آباد، خیابان بهارستان 46
 تلفن های تماس : 03145837953 – 09131070413

ArabicEnglishPersian
made in Iran Expo Almaty Kazakhstan

نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ مصادف با ۳-۱ جولای ۲۰۲۲ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آلماتی قزاقستان (آتاکنت اکسپو) برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه بیش از 65 شرکت ایرانی و 100 فعال اقتصادی مشارکت داشته و تولیدات و خدمات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

صنعت ساختمان و فناوری‌های نوین مرتبط، صنایع کشاورزی و پرورش دام و طیور، صنایع فنی و مهندسی از قبیل معدن – برق و مخابرات- نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع ماشین آلات صنعتی، صنایع غذایی و بهداشتی، محصولات و خدمات شرکت‌های دانش بنیان، صنایع حمل و نقل، آب و فاضلاب،  نساجی، تجهیزات بیمارستانی و دارو و تجهیزات پزشکی، لوازم خانگی و صنایع چوبی، گروه های مختلف کالایی و خدماتی مشارکت کنندگان در این رویداد را تشکیل خواهد داد.

قزاقستان دومین کشور قدرتمند حوزه اوراسیا بوده و از این رو تداوم و تحکیم روابط اقتصادی با این کشور بسیار حائز اهمیت می‌باشد. پتانسیل بسیار بالای قزاقستان برای واردات کالاهای مختلف از کشورمان نیز بر اهمیت این نمایشگاه در ایجاد فرصت توسعه تجاری مشارکت کنندگان در این رویداد می‌افزاید.

Mahan machinery in the made in Iran Expo Almaty kazakhstan

حضور کارخانه ماشین سازی ماهان در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در آلماتی قزاقستان

گروه کارخانجات ماهان نیز با هدف گسترش مناسبات تجاری در عرصه جهانی و گشودن بازارهای جدید به روی فعالان صنعت سنگ کشور و بر اساس شعار همیشگی خود؛ تولید ایرانی، کیفیت جهانی در این رویداد شرکت خواهد داشت.

اگه برای تولید و یا راه اندازی ماشین آلات سنگبری نیاز به مشاوره داری همین الان با ما تماس بگیر

کارخانه ماشین سازی ماهان با هدف تولید و صادرات ماشین‌آلات فرآوری سنگ ضمن بهره‌گیری از علوم مهندسی نوین و دانش مهندسین مجرب در سال ۱۳۷۵ آغاز فعالیت نمود که موفق به تولید انبوه بیش از 20 نوع دستگاه با کیفیت جهانی شده است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به کارخانه ماشین سازی ماهان است.