ششمین نمایشگاه اختصاصی سنگ ایران در شهر دوشنبه برگزار می شود

حضور-گروه-کارخانجات-ماهان-در-نمایشگاه-سنگ-شهر-دوشنبه-پایتخت-تاجیکستان

به گزارش مجله ماهان، زهره اسدی در گفت و گو با خبرنگار صدای جویا در اصفهان با اعلام این خبر که ششمین نمایشگاه اختصاصی سنگ جمهوری اسلامی ایران از ۷ لغایت ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۰  در شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان برگزار می شود، گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه توسعه تبادلات تجاری با سایر کشورها است.

وی افزود: کشور تاجیکستان به دلیل پیوند عمیقی که بین ملت های ایران و تاجیکستان به لحاظ زبان، فرهنگ، دین و پیشینه تاریخی مشترک وجود دارد، از اهمیت ویژه ای جهت گسترش تبادلات تجاری برخوردار است.

مدیرعامل کارخانه ماشین سازی ماهان تصریح کرد: این کارخانه یکی از محدود تولیدکنندگان ماشین آلات سنگ در ایران است که با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات سنگ در منطقه صنعی دولت آباد شهرستان برخوار استان اصفهان فعالیت دارد.

وی یادآور شد: کارخانه ماهان با هدف تولید و صادرات ماشین آلات فرآوری سنگ ضمن بهره گیری از علوم مهندسی نوین و دانش مهندسی  مجرب توانسته به صورت مستقیم برای یک صد نفر ایجاد شغل نمایند.

اسدی بیان داشت: ارتقای استاندارد کیفی و کمی تولیدات در حد استاندارد های جهانی این کارخانه موفق به صادرات محصولات ماشین سازی سنگ به اکثر کشورهای خاورمیانه و آسیا گردیده است.

وی با بیان اینکه تولید ماشین آلات سنگ باعث ارز آوری خوبی برای کشور شده است، خاطرنشان ساخت: هدف از شرکت در نمایشگاههای بین اللملی ارائه محصولات با کیفیت ایرانی به سایر رقبا ومشتریان  خارجی است به همین خاطر از دولت انتظار داریم در این راستا نهایت همکاری خود را از تولیدکنندگان ایرانی داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.