خط رزین اسلب تایل
دستگاه فینگر
دستگاه راپید
mahan machine certificate
mahan machine ISO certificate
mahan machine ISO certificate

کارخانه ماشین سازی ماهان با هدف تولید و صادرات ماشین آلات فرآوری سنگ و دستگاه‌های سنگبری در سال ۱۳۷۵ آغاز به فعالیت نمودحاصل تلاش 25 سال گذشته همکاران ما، در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی محصولات، منجر به تولید ماشین‌آلاتی با بهترین کارایی و در سطح استانداردهای جهانی شده است.

این تلاش و جدیت منجر به دریافت گواهینامه ایزو 9001 از سازمان گواهی دهنده Guay Audit Limited در سال 2008 و دریافت گواهینامه Certifcate TUV در سال 2013 شد.

امروزه ماشین آلات و دستگاه های سنگبری کارخانه ماهان در اقصی نقاط ایران زمین، و در کشورهای روسیه، قزاقستان، عراق، قطر، افغانستان و پاکستان مورد استفاده قرار گرفته و همچنان در بازارهای جهانی شاهد استقبال کارخانجات مختلف فراوری سنگ، از ماشین آلات سنگبری ماهان هستیم.

کیفیت بالای دستگاه‌های تولیدی و خدمات پس از فروش کارخانه ماشین سازی ماهان، ما را به بزرگترین و بهترین تولیدکننده ماشین آلات سنگبری در خاورمیانه تبدیل نموده است.

ما همچنین با بهره گیری از علوم مهندسی نوین و دانش مهندسین مجرب، توانسته ایم دومین تولید کننده دستگاه ساب اوربیتال فوق پیشرفته سنگ در دنیا و اولین تولید کننده آن در سطح خاورمیانه باشیم.