دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد

رونمایی از ساب اوربیتال کارخانه ماهان در نمایشگاه سنگ تهران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در مراسمی با حضور هومن رازدار، مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران و محمدرضا بهرامن، رئیس خانه معدن ایران در روز سه شنبه 17/3/1401 افتتاح شد.

12th IRAN stone exhibision

در این دوره از نمایشگاه شاهد مشارکت 134 شرکت داخلی و خارجی از سه کشور ایتالیا، ترکیه و چین در فضایی به وسعت 10000 متر مربع بودیم که آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را از هفدهم الی بیستم خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران به بازدید عموم گذاشتند.

نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه با هدف افزایش حجم مبادلات بازرگانی خارجی، توسعه‌ی همکاری‌های اقتصادی، ایجاد رقابت سالم داخلی و بین‌المللی، انتقال تکنولوژی، توسعه و گسترش ارتباطات بین‌المللی و توسعه و گسترش خدمات نرم‌افزاری، فنی و مهندسی سنگ برگزار گردید و در همین راستا کارخانجات و شرکت‌های مختلف فعال در زمینه استخراج، فراوری، و تولید و گسترش ماشین آلات و تجهیزات مرتبط با صنعت سنگ کشور در این رویداد بزرگ شرکت داشتند.
کارخانه ماشین سازی ماهان نیز با حضور در این رویداد از آخرین دستاوردهای تولیدی صنعت ماشین آلات و تجهیزات فراوری سنگ خود رونمایی نمود.
از جمله نقاط قوت این نمایشگاه رونمایی از دستگاه پیشرفته ساب اوربیتال 4 محوره ماهان بود که برای اولین بار در ایران و خاورمیانه و به دست متخصصین داخلی ساخته شده است.
رونمایی از این دستگاه توجه بسیاری از متخصصین و فعالان حاضر در نمایشگاه را به خود جلب و در نهایت کارخانه ماشین سازی ماهان را مفتخر به دریافت نشان برتر نمایشگاه بین المللی تهران و پخش گزارش مبسوطی از دستگاه ساب اوربیتال ماهان در شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.