درباره ما

سنگ از دیرباز یکی از منابع خفته در معادن بوده و به مرور زمان کاربری آن آشکار و در زمان حال شکوفا و در سطح جهان گسترش پیدا کرده است و به عنوان یک اقتصاد نوپا و کاربردی قوی در زیبایی و پوشش ابنیه و ساختمان استفاده می شود. این مهم سازندگان ماشین آلات سنگ را بر آن داشت تا در جهت بهتر نمایان شدن این محصول گران قیمت رقابت تنگاتنگ با دیگر تولیدکنندگان خارج از کشور داشته باشند. کارخانه ماشین سازی ماهان یکی از محدود تولیدکنندگان ماشین آلات سنگ است که با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات سنگ فعالیت دارد. این کارخانه دارای کادری مجرب از مهندسین طراح و تکنسین های فنی بوده که با در اختیار داشتن آخرین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا موفق به ساخت دستگاه هایی شد که با همتای خارجی خود رقابت دارد. شایان ذکر است ماشین سازی ماهان در سال ۲۰۰۸ موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ از سازمان گواهی دهنده Guay Audit Limited و در سال ۲۰۱۳ موفق به دریافت گواهینامه Certifcate TUV شد که این امر مهم کارخانه را در راستای اهداف خود هر چه بیشتر مصمم و کوشاتر می کند. در پایان کارخانه ماشین سازی ماهان سعی بر آن دارد با تکیه بر لطف خداوند متعال و تخصص خود رضایت مشتری را هر چه بیشتر جلب نموده و از این امر بسیار مهم سربلند بیرون آید.

کارخانه ماهان

کارخانه ماهان با هدف تولید و صادرات ماشین آلات فرآوری سنگ ضمن بهره گیری از علوم مهندسی نوین و دانش مهندسین مجرب در سال ۱۳۷۵ آغاز به فعالیت نمود. ارتقای استاندارد کیفی و کمی تولیدات در حد استانداردهای جهانی موفق به صادرات محصولات این کارخانه به اکثر کشورهای خاورمیانه و آسیا در طی ۹۳ – ۸۵ گردیده است. در حال حاضر این کارخانه در محیطی به مساحت ۸۰۰۰ مترمربع موفق به تولید انبوه بیش از ۲۰ نوع دستگاه با کیفیت جهانی شده است.

ساختار کارخانه

کارخانه ماشین سازی ماهان پس از سال ها تلاش مستمر و با استفاده از مدیریت بنیادی و مهندسین و کارشناسان مجرب در امر طراحی و تولید در اجرای ساخت و راه اندازی خطوط تولید و نصب ماشین آلات سنگ برابر با استاندارد جهانی همراه با آموزش پرسنل سنگبری جهت تولید بهینه و مقرون به صرفه و ارائه خدمات پس از فروش در جهت هر چه بهتر شدن تولیدات خود گام های موثری برداشته است.
مهارت 100%
کیفیت 95%
پشتیبانی 90%

کارمندان

%

پروژه های انجام شده

+

محصولات

+

تجربه

+
ما شریک معتبر ساخت و مهندسی شما هستیم

ما یک تیم حرفه ای از کارگران ساختمانی و حسابرسان برای شرکت شما داریم