بنر-درباره-کارخانه-ماشین-سازی-ماهان

 

سنگ از دیرباز یکی از منابع خفته در معادن بوده و به مرور زمان کاربری آن آشکار و در زمان حال شکوفا و در سطح جهان گسترش پیدا کرده است و به عنوان یک اقتصاد نوپا و کاربردی قوی در زیبایی و پوشش  ابنیه و ساختمان استفاده می شود. این مهم،سازندگان ماشین آلات سنگ را بر آن داشت تا در جهت بهتر  نمایان شدن این محصول گران قیمت رقابت تنگاتنگ با دیگر تولیدکنندگان خارج ازکشور داشته باشند.

ماشین سازی ماهان یکی از محدود تولیدکنندگان ماشین آلات سنگ است که با بیش از 20 سال سابقه در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات سنگ فعالیت دارد.این کارخانه دارای کادری مجرب از مهندسین طراح و تکنسین های فنی بوده که با در اختیار داشتن آخرین فناوری و تکنولوژی روز دنیا موفق به ساخت دستگاه هایی شد که با همتای خارجی خود رقابت دارد.

شایان ذکر است ماشین سازی ماهان درسال 2008 موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001 از سازمان گواهی دهنده Guay Audit Limited و در سال 2013 موفق به دریافت گواهینامه Certifcate TUV شد که این امر مهم ما را در راستای اهداف خود هرچه بیشتر مصمم و کوشاتر می کند. در پایان کارخانه ماشین سازی ماهان سعی بر آن دارد با تکیه برلطف خداوند متعال و تخصص خود رضایت مشتری راهر چه بیشتر جلب نموده و ازاین امر بسیارمهم سربلند بیرون آید.

کارخانه ماهان با هدف تولید و صادرات ماشین آلات فرآوری سنگ ضمن بهره گیری از علوم مهندسی نوین و دانش مهندسین مجرب درسال 1375 آغاز به فعالیت نمود. ارتقای استاندارد کیفی و کمی تولیدات در حد استاندارد های جهانی موفق به صادرات محصولات این ماشین سازی به اکثر کشورهای خاورمیانه و آسیا گردیده است. درحال حاظر این ماشین سازی در محیطی به مساحت 8000 مترمربع موفق به تولید انبوه بیش از 30 نوع دستگاه با کیفیت جهانی شده است. 

مدیریت ماشین سازی ماهان

مهندس مجتبی رفیعی

ویژگی‌های برجسته ماشین سازی ماهان

کیفیت

کیفیت بالای ماشین های تولید شده

هزینه

قیمت پایین تر نسبت به محصولات مشابه 

ضمانت

ضمانت قطعات تولیدی

معرفی دستگاه ساب اوربیتال 4 محور سوپر 2022 ماهان

طراحی، تولید و ساخت این دستگاه توسط یک تیم 10 نفره و به مدت 3 سال به طول انجامید. 90 درصد قطعات آن هم ساخت کارخانه ماشین سازی ماهان است.

از ویژگی بارز این دستگاه می توان به حرکت طولی و عرضی آن اشاره کرد که باعث کاهش مصرف برق شده، علاوه بر آن تعداد 8000 قطعه به صورت دقیق تراش در آن به کار رفته است.

رفیعی111
مهندس مجتبی رفیعی ریاست کارخانه
اسدی222
مهندس زهره اسدی مدیر عامل
پروانه 2222
فاطمه زهرا پروانه حسابدار
قاسمی
مسعود محمدقاسمی حسابدار
صدر
علیرضا صدرآذین حسابدار
فواکهی
حسین فواکهی خدمات پس از فروش
مهندس-خاتونی-
مهندس مسعود خاتونی مهندس ساخت و تولید
محمدحسین-بارپازان
محمدحسین بارپازان خدمات پس از فروش

افتخارات

ماشین های تولید شده
قطعات تولید شده
خدمات ارائه شده
نمایندگی فعال

شرکت‌های همکار

نظرات

سوالات متداول

برای خرید ماشین آلات سنگ چه اقداماتی باید انجام داد؟

برای مشاوره و خرید ماشین آلات سنگ کافی است با یکی از شماره های تماس کارخانه ماشین سازی ماهان تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

آیا کارخانه ماشین سازی ماهان ماشین آلات فرسوده را تعمیر می کند؟

بله. متخصصین کارخانه ماشین سازی ماهان توانایی تعمیر هرگونه قطعه مرتبط با ماشین آلات سنگ را دارند.

آیا محصولات کارخانه ماشین سازی ماهان دارای خدمات پس ز فروش هستند؟

بله. کلیه محصولات دارای خدمات پس از فروش هستند.